Dom

Lumigenex (Suzhou) Co. Ltd profil firmy

profil firmy
Lumigenex (Suzhou) Co., Ltd. to szybko rozwijająca się firma biotechnologiczna zajmująca się rozwojem zastrzeżonych technologii, które spełniają stale rosnące wymagania dotyczące produktów do diagnostyki klinicznej.
 
W oparciu o naszą opatentowaną platformę Time-Resolved Fluorescence Immunoassay (TRFIA) POCT, która jest autoryzowana wyłącznie przez Kimberly-Clark, koncentrujemy się na opracowywaniu opłacalnych, szybkich produktów diagnostycznych w kardiologii, zdrowiu kobiet, chorobach zakaźnych, onkologii i chorobach metabolicznych.
 
Tymczasem Lumigenex jest także strategicznym partnerem krajowego ośrodka leczenia bólu w klatce piersiowej.Ściśle współpracując z naszymi globalnymi partnerami strategicznymi, Lumigenex dąży do zostania światowym liderem w dziedzinie ilościowych pomiarów POCT.
 
Oprócz zestawów do szybkich testów i instrumentów medycznych,Lumigenex dostarcza również materiały eksploatacyjne do laboratorium, takie jak końcówki do pipet, seria PCR, probówka wirówkowa itp.
Zobacz więcej O nas
nasza firma

Lumigenex, zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo założone przez dr He.Lumigenexniezależnie opracowała nanotechnologię z wyłączną ochroną patentową, w połączeniu z wyłącznymi patentami licencyjnymi na świecie uzyskanymi przez 500 najlepszych na świecie współpracy Kimberly-Clark, dzięki czemuLumigenexmają wyjątkową na świecie, chronioną patentem technologię detekcji fluorescencji czasowo-rozdzielczej Najnowsza generacja platformy technologii diagnostycznych testów immunologicznych w czasie rzeczywistym.

Lumigenex (Suzhou) Co. Ltd Lumigenex (Suzhou) Co. Ltd Lumigenex (Suzhou) Co. Ltd Lumigenex (Suzhou) Co. Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Sprzedawca

marki : Lumigenex

Ilość pracowników : 100~150

Coroczne wyprzedaże : 10000000-20000000

Rok założenia : 2010

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Lumigenex (Suzhou) Co. Ltd Certyfikaty Chiny Lumigenex (Suzhou) Co. Ltd Certyfikaty Chiny Lumigenex (Suzhou) Co. Ltd Certyfikaty Chiny Lumigenex (Suzhou) Co. Ltd Certyfikaty